بهترین و زیباترین سواحل تایلند کدامند؟

تایلند مجمموعه‌ای از جاذبه‌های گردشگری گوناگون در خود دارد. این کشور ترکیبی از شهرها و مکان‌های مدرن، تپه‌هایی سرسبز، معبدهایی زیبا و سواحلی شگفت‌انکیز است. همین ترکیب زیبا از جاذبه‌های گردشگری مختلف و جشنواره های زیبا  این کشور را به یکی از مقصد های گردشگری مردم سراسر دنیا و ایرانیان کرده است.

معرفی بهترین و زیباترین سواحل تایلند

ساحل کو کود (KOH KOOD)

KOH KOOD یک ساحل زیبا و آرام در تایلند و به دور از شلوغی‌های شهر است. KOH KOOD  با طبیعتی زیبا و رستوران‌های متعدد با غذاهای تازه و خوشمزه، گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

Related image

Related image

سواحل تایلند ؛ KOH KOOD یک ساحل زیبا و آرام در تایلند و به دور از شلوغی‌های شهر است.

ساحل هوا هین (HUA HIN)

ساحل «هوا هین» یکی از ساحل‌های مورد علاقه تایلندی‌ها و با فضایی دوست داشتنی است. این ساحل بر خلاف سایر ساحل‌های تایلند زیاد تجاری‌سازی نشده و فضایی مناسب برای خانواده‌ها است. این ساحل محلی برای استراحت و تفریح اعضای خانواده سلطنتی بوده و گردشگران زیادی را نیز به خود جذب می‌کند.

Related image

Related image

Related image

سواحل تایلند ؛ ساحل «هوا هین» محلی برای استراحت و تفریح اعضای خانواده سلطنتی بوده و گردشگران زیادی را نیز به خود جذب می‌کند.

ساحل کو سامت (KO SAMET)

اگر به دنبال شن‌های سفید رنگ، آب آبی رنگ و تجربه یک زندگی رنگارنک هستید، به ساحل «کو سامت» بروید. توسط کشتی از بانکوک تا جزیره زیبای کو سامت سه ساعت راه است. گردشگران زیادی برای حمام آفتاب، شنا، موج‌سواری و لذت از جشن‌های شبانه به این جزیره می‌آیند. طبق افسانه‌ها، گنج‌های بسیاری توسط دزدان دریایی در این جزیره پنهان شده است!!

Related image

Related image

شهرت کو سامت ناشی از محبوبیتی است که به دلیل دوری از هیاهوی بانکوک کسب نموده. گرچه اکثر خاک جزیره، پارک ملی است اما تفرجگاه‌های مختلفی با امکانات مختلف نیز در آنجا وجود دارد. یکی از فوق‌العاده‌ترین جاذبه های کوماست  با شن‌های سفید است.

سواحل تایلند ؛ گردشگران زیادی برای حمام آفتاب، شنا، موج‌سواری و لذت از جشن‌های شبانه به ساحل «کو سامت» می‌آیند.

ساحل پرانبری (PRANBURI)

این ساحل در نزدیکی «هوا هوین» واقع شده و همان زیبایی را با شلوغی کمتر به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد. این ساحل آرام یکی از سواحل مورد علاقه خانواده‌های تایلندی است. آخر هفته‌ها و در تعطیلات خانواده‌های تایلندی به این ساحل آمده و خوشگزرانی می‌کنند.

Related image

Image result for PRANBURI

سواحل تایلند ؛ «ساحل پرانبری» یکی از سواحل مورد علاقه خانواده‌های تایلندی است. آخر هفته‌ها و در تعطیلات خانواده‌های تایلندی به این ساحل آمده و خوشگزرانی می‌کنند.

 

ساحل کو چانگ (KOH CHANG)

جزیره «کو چانگ» ساحل‌های زیبای بسیاری دارد. این سواحل با زیبایی‌های خود گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند. شن و ماسه‌های سفید، طبیعت بکر و آب زلال و شفاف از جمله زیبایی‌های این سواحل هستند. در ساحل‌های این جزیره اقامتگاه‌های زیبا و لوکس فراوانی نیز برای گردشگران ساخته شده است.

Related image

Related image

سواحل تایلند ؛ جزیره «کو چانگ» ساحل‌های زیبای بسیاری دارد.  شن و ماسه‌های سفید، طبیعت بکر و آب زلال و شفاف از جمله زیبایی‌های این سواحل هستند.

کوچانگ شرقی ترین استان است که با در بر گرفتن حدود 50 جزیره و داشتن بهترین سنگهای جواهر قرمز رنگ، میوه های “Rakam “شیرین، سگهای بومی و تاریخ نظامی دریایی معروف شده است. کو چانگ یا جزیره فیل دومین جزیره ی بزرگ تایلند و اولین مقصد برای گردشگرانیست که از پارک ملی دریایی کوچانگ بازدید می نمایند. این پارک ملی خود شامل ده ها جزیره ی بکر و توریستی است.

کو فی فی (Ko Phi Phi)

جزیره فی فی که در تایلند به «کو فی فی» معروف است، یکی از زیباترین جزیره‌های تایلند است. با نزدیک شدن به کو فی فی، جزیره مانند یک بوته جنگلی کم کم از عمق دریا بیرون آمده و صخره‌ها نمایان می شوند و با نزدیکتر شدن شاهد سواحل جنگلی زیبایی خواهید بود.

جزایر  شش گانه فی فی جزء زیبا ترین جزیره های گرمسیری جهان شناخته می شود و از اصلی ترین جاذبه های اسیا است. سرتاسر این جزیره با صخره هایی از جنس آهک پوشیده شده است. همچنین این جزیره ها پر از ساحل های زیبای شنی و غار های پنهانی است که باید کمی حوصله و وقت برای کشف آن ها بگذارید.

Related image

Related image

Related image

علاوه بر طبیعت بی نظیر جزایر فی فی پوکت ، آب و هوای فوق العاده و مناظر منحصر به فرد که فی فی را به یکی از مجذوب کننده ترین نقاط تایلند تبدیل کرده است، تفریحات مختلفی مثل: شنا، قایق سواری، جت اسکی، صخره نوردی و غواصی در سواحل مرجانی اعجاب انگیز از دیگر جاذبه های فی فی محسوب می شود.